Kamerové systémy se záznamem

Pro bytové domy, rodinné domy nebo menší firemní prostory nabízíme zvýhodněné balíčky v podobě sestavy 4 bezpečnostních kamer, nahrávacího zařízení, pevného disku a napájecích zdrojů. Akční nabídky jsou v následujících variantách:

AHD kamerový set

Kamerový set s kamerami typu AHD s rozlišením 2Mpix, tedy Full HD - 1920 x 1080 pixelů. Infra přísvit pomáhá s kvalitním obrazem také v noci. Vhodné pro bytové domy nebo rodinné domy vzhledem ke kvalitě obrazu a příznivé ceně.

Kamerový set   Více informací zde.

IP kamerový set

Kamerový set s kamerami typu IP s rozlišením 4Mpix, tedy 2560 x 1440 pixelů. Snímací čip je velmi citlivý na světlo, takže i při minimálním osvětlení je obraz barevný. V naprosté tmě pak pomáhá infra přísvit. Využití tohoto kamerového setu je pro všechny prostory, kde potřebujete kvalitní záznam a také je možné využít stávající rozvody počítačové sítě.

Kamerový set   Více informací zde.

HD-SDI kamerový set

Kamerový set s kamerami typu HD-SDI s rozlišením 2Mpix, tedy 1920 x 1080 pixelů. Kamery jsou v antivandal provedení s infra přísvitem a obraz je mírně kvalitnější než v případě AHD kamer.

Kamerový set   Více informací zde.

Kamerový systém Ostrava

Kamerový systém instalujeme především v Ostravě, Frýdku-Místku a celé Moravě. Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku.