Kamerové systémy Ostrava - IP kamery

IP kamery pracují pouze v čistě digitálním režimu. To znamená, že obraz se přenáší na záznamové zařízení pouze v digitální formě. Kvalita obrazu není ovlivněna přenosovou trasou. IP kamery se vyrábějí také v bezdrátových WiFi variantách. Lze tedy kamery připojit do počítačové sítě bezdrátově. Všechny IP kamery se tedy připojují do bežné počítačové sítě. Můžete tak kamery připojit na libovolné místo, kde již máte UTP kabeláž. Velmi kvalitní IP kamery pak mají i megapixelové rozlišení a kvalita je tak daleko lepší, než u analogových kamer. Lze tak jednou valitní IP kamerou nahradit několik analogových. Nevýhoda oproti analogovým kamerám je, že se nevyrábí tolik variant kamer, jako u analogových typů.

Ukázky z IP kamerových systémů

Můžete si prohlédnut kvalitu záznamu z IP kamerového setu, který si nabízíme za akční cenu. Další informace zde.

Klepnutím na obrázek se otevře v originálním rozlišení v novém okně.

     Kliknutím se otevře ukázka
            Ve dne
     Kliknutím se otevře ukázka
            Ve dne

Video ukázky IP kamer najdete dole na stránce..

Typy IP kamer

  • antivandal kamery
  • kamery s infra přísvitem
  • kamery s manuálním nastavením zoomu
  • otočné kamery - PTZ
Kamerove systemy - IP kamera

IP kamera se standardním rozlišením. Kvalita je na úrovni analogových kamer. Největším rozdílem je tedy cena.Kamerove systemy - IP kamera megapixelová

IP kamera s megapixelovým rozlišením. Tyto kamery dokáží snímat obraz v rozlišení 1024x768 pixelů až 2596x1944 pixelů. Tyto nejkvalitnější 5 až 8 megapixelové kamery poskytují brilantní obraz. Je srovnatelný s obrazem standardního digitálního fotoaparátu.
Kamerove systemy - IP kamera webserver
Videoserver je zařízení, které slouží k převodu analogového signálu na digitální IP obrázky. Tímto se mohou připojit analogové kamery do moderního IP systému. Takže lze sestavit hybridní systém, který se skládá jak z IP kamer, tak z analogových kamer.

Video ukázky z IP kamerových systémů

IP kamerový systém s rozlišením 4Mpix, tedy 2560 x 1440 pixelů. Při přehrávání přepněte na originální kvalitu.IP kamerový systém který nahrává to samé místo v noci. Kamera je kvalitní, proto je obraz také v noci barevný, tomu pomáhá pouliční osvětlení.Poptávka zdarma

Vyplňte prosím následující formulář. My Vám vypracujeme nabídku včetně všech detailů kamerového systému (analogové kamery, HD-SDI kamery, IP kamery) nebo zabezpečovacího systému. Vypracování nabídky je nezávazné a ZDARMA.

Prosíme především o následující údaje:
Předpokládaný počet kamer/čidel
Kolik z nich bude ve venkovním prostředí
Kde se bude instalovat (např. kamerový systém Ostrava, alarm Frýdek-Místek apod.)
Jaké prostory potřebujete sledovat (bar, sklad, výrobní prostory, dům, byt)

Jméno* : Telefon :
E-mail :
Dotaz :

Položky označené červeně je nutno vyplnit

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Kamerový systém Frýdek-Místek

Kamerové systémy instalujeme v Ostravě, Frýdku-Místku a okolí. Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku.