Termo kamerové systémy

Kamerové systémy Bezpečnostní termo kamery se hodí do prostředí, kdy je nutné střežit rozsáhlé venkovní oblasti. Při snímání termo kamerami je zvíře nebo člověk do dálky několika kilometrů. Velikou vvýhodou je, že k provozování termo kamer nepotřebujete osvětlení nebo noční vidění., termo kamera vidí bez dalších dodatečných prostředků. Sledovaný prostor můžete sledovat i při špatném počasí a déšť nebo mlha není překážkou. Termo kamery fungují také v noci, je tedy jedno jaké je počasí nebo denní období, protože kamery detekují teplo.

Využití v bezpečnostních kamerových systémech je pro termo kamery pro ostrahu perimetru. Jedna kamera dokáže kontrolovat velmi dlouhou vzdálenost, celou jednu část obvodu. Přestože termo kamera stojí desítky tisíc korun, je nutné promyslet a instalovat každou kameru na jednu stranu pozemku.

Výhodné je také instalovat otočnou termo kameru, která se umístí na ideální místo tak, že kamera při otáčení snímá celý obvod pozemku který potřebujeme hlídat. Na nahrávacím zařízení se následně nastaví body pro vytvoření trasy, do kterých se otočná kamera postupně nastavuje. PTZ kameru je možné propojit také s detekcí pohybu. Systém pro detekci pohybu vyhlásí poplach a otočná kamera se natočí na postižené místo. Uživatel tak nemusí nic podnikat a okamžitě vidí, co se děje.

Záznamové zařízení je ve standardním provedení, můžeme tak kombinovat termo kamery a standardní analogové kamery. Dodáváme také termo kamery v digitálním provedení IP, takže je možné postavit digitální IP kamerové systémy. I přes vysokou cenu termo kamer je celkový kamerový systém levnější, protože kamer je méně a instalace je také rychlejší a levnější.

Kamerové systémy - termo kamera na přilbu Kamerové systémy - antivandal termo kamera Kamerové systémy - termo kamera do venkovních prostorPoptávka zdarma

Vyplňte prosím následující formulář. My Vám vypracujeme nabídku včetně všech detailů kamerového systému (analogové kamery, HD-SDI kamery, IP kamery) nebo zabezpečovacího systému. Vypracování nabídky je nezávazné a ZDARMA.

Prosíme především o následující údaje:
Předpokládaný počet kamer/čidel
Kolik z nich bude ve venkovním prostředí
Kde se bude instalovat (např. kamerový systém Ostrava, alarm Frýdek-Místek apod.)
Jaké prostory potřebujete sledovat (bar, sklad, výrobní prostory, dům, byt)

Jméno* : Telefon :
E-mail :
Dotaz :

Položky označené červeně je nutno vyplnit

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.