Zabezpečení školy

Ostraha vstupu do základních i středních škol je poměrně zásadní problém. Při ranním a odpoledním provozu je množství dětí, které projdou vstupními prostor hodně velké. Proto je nereálné každou osobu ručně kontrolovat například díky průkazce nebo dokonce seznamu jmen. Vhodným nástrojem pro ochranu škol jsou moderní technologie

Přístupové systémy

Přístupový systém pro školy - Ostrava, Frýdek-Místek Každá z osob, které mohou do školy dostane přístupový čip. Přiložením čipu ke vstupní čtečce se otevřou dveře a osoba může vstoupit. To ale neřeší situace, kdy na jedno otevření dveří projde mnoho dětí najednou. Jediné řešení je pomocí turniketů, které nepustí více než jednu osobu. Díky tomu budou do školy moci vstoupit jen oprávněné osoby a ostatní budou muset vždy zazvonit na školníka a jedině ten je bude moci pustit do školy. Samotné turnikety jsou zapotřebí alespoň dva, aby při provozu především ráno nebyly zbytečné fronty.

Přístupový systém pro školy si může ukládat historii všech průchodů. Zpětně tak můžete přesně zkontrolovat, kdy byl kdo ve škole. To se hodí při řešení incidentů se ztracenými čipy.

Přístupový systém můžeme nastavit také automaticky tak, že pouze ráno a odpoledne se dveře při přiložení čipu otevřou. Během doby vyučování je nutné vždy zvonit na odpovědnou osobu, která návštěvníka po osobním ověření pustí do prostor školy. Ideální je tyto návštěvy také zapsat do návštěvní knihy.

Kamerové systémy

Kamerové systémy pro školy - Ostrava, Frýdek-Místek Ideální kombinace je přístupový systém doplnit kamerami. Okamžitý přehled pro odpovědnou osobu je důležitý a může ihned vidět, co se ve vstupních prostorách školy děje. Díky záznamu z bezpečnostních kamer je snadné dohledat, co se kdy událo. Kamerové systémy jsou dnes moderní s rozlišením alespoň 1,3Mpix takže obraz je dostatečně detailní i pro odhalení například kapesních krádeží nebo jiných incidentů. Samozřejmě slouží také jako ochrana při vloupání nebo poškození fasády školy apod.

Přístup na obraz z bezpečnostních kamer je chráněn uživatelskými právy, a záznam je chráněn před zneužitím. Díky moderním technologiím lze kamery sledovat také v mobilu nebo tabletu.

Poptávka zdarma

Vyplňte prosím následující formulář. My Vám vypracujeme nabídku včetně všech detailů kamerového systému (analogové kamery, HD-SDI kamery, IP kamery) nebo zabezpečovacího systému. Vypracování nabídky je nezávazné a ZDARMA.

Prosíme především o následující údaje:
Předpokládaný počet kamer/čidel
Kolik z nich bude ve venkovním prostředí
Kde se bude instalovat (např. kamerový systém Ostrava, alarm Frýdek-Místek apod.)
Jaké prostory potřebujete sledovat (bar, sklad, výrobní prostory, dům, byt)

Jméno* : Telefon :
E-mail :
Dotaz :

Položky označené červeně je nutno vyplnit

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Kamerový systém Frýdek-Místek

Kamerový systém instalujeme především ve Frýdku-Místku, Ostravě a celé Moravě. Zpracujeme nezávaznou nabídku zcela zdarma, stačí když vyplníte formulář výše.