Kamerové systémy Ostrava - analogové kamery

Základem kamerových systémů jsou kamery. Analogové kamery se vyznačují nízkou cenu, přitom je obraz kvalitní. Výhodou analogových kamer je velký výběr různých typů kamer a přitom nízká pořizovací cena. Podívejte se na ukázky z kamer, kde naleznete konkrétní záběry z reálného nasazení našich kamerových systémů.

Druhy analogových kamer

  • miniaturní kamery
  • antivandal kamery
  • kamery s infra přísvitem
  • kamery s manuálním nastavením zoomu
  • deskové kamery
  • skryté kamery
  • otočné kamery - PTZ
Kamerove systemy - kamera s infra

Kamery s infra přísvitem mají kvalitní vidění také v noci. Infra přísvit se zapne automaticky na základě poklesu světla. V tomto režimu se také obraz z kamery přepne do černobílého režimu. Uvidíte tak dostatek detailnů i v nočním provozu.
Kamerove systemy - mala kamera

Deskové kamery vynikají miniaturními rozměry. Velikost je 2,5x2,5x2 cm. Hodí se všude tam, kde je nutno kameru schovat, přitom je nutno zaznamenávat kvalitní obraz. Takové typy kamer vyžadují osvětlení aby byl obraz kvalitní.


Kamerove systemy - kamera se zoomem
Na těchto kamerách lze manuálně nastavit ZOOM. Tak je možno jednoduše snímat pouze potřebný prostor tak, aby bylo vidět dostatek detailů. Tyto kamery se hodí na kamerové systémy pro benzinové pumpy, nebo pro kamerové systémy na vchod do budov, vjezdů atd. Pokud se kamera zaměří pouze na vjezd, lze krásně vidět na obraze SPZ nebo obličej řidiče.

Kamerove systemy - otočná kamera


Otočné kamery - PTZ. Tyto kamery lze ovládat na dálku. Můžete jednak kameru nasměrovat kam potřebujete, ale také nastavit zoom. Tyto kamery patří mezi dražší, nicméně jsou nejhodnější na místa, kde u kamerového systému může neustále sedět operátor. Ten pak může velice pružně reagovat na dění na obrazovce a nasměrovat kameru tam, kde je potřeba. PTZ kamery mají většinou jak optický, tak digitální zoom. Optický zoom je až 22x, digitální 10x. Dohromady si můžete obraz zvětšit až 220x.

Ukázky z analogových kamerových systémů

Ukázky z instalace kamerového setu, který nabízíme za akční cenu. Další informace zde.

Klepnutím na obrázek se otevře v originálním rozlišení v novém okně.

     Kliknutím se otevře ukázka
            Ve dne
       Kliknutím se otevře ukázka
            Ve dne
     Kliknutím se otevře ukázka
            V noci
       Kliknutím se otevře ukázka
            V noci

Video ukázky kamer najdete dole na stránce..


Analogové kamery - nahrávací zařízení

Záznam z analogových kamer se nahrává na počítač nebo DVR záznamové zařízení. Ve variante se záznamem na PC se do počítače nainstaluje speciální karta, do které se dají připojit analogové kamery. Obraz se nahrává na tento PC videoserver. Každá kamera se dá nastavit - jas, světlost, počet snímků za sekundu atd. Počítačový systém má velice pohodlný a jednoduchý systém ovládání. Přístup je chráněn přístupovým jménem a heslem. Kamerové systémy založené na PC se vyznačují vysokou spolehlivostí a snadnou rozšiřitelností. Navíc pokud máte vlastní PC, můžete jej využít. Obraz z kamer lze prohlížet přes internet nebo počítačovou síť. Také se můžete dívat do záznamů v historii a vyhledávat podle událostí.

Záznam na DVR záznamové zařízení má podobné vlastnosti, jako záznam na PC. DVR je jednoúčelové zařízení a z toho vyplývají výhody i nevýhody. Nelze rozšířit o další kamery, nelze přidávat další pevné disky pro záznam. Na druhou stranu jej nikdo nezaviruje. Pokud ale můžete využít vlastní počítač, je záznam na PC levnější variantou.

Kamerove systemy - záznam z kamer

Kvalitnější obraz než analogové kamery poskytují některé megapixelové typy IP kamer. Podrobnější srovnání naleznete v kapitole o IP kamerách.

Pokud již analogový kamerový systém máte a chcete zlepšit kvalitu obrazu, můžeme Vám nabídnout HD-SDI kamerový systém, který se vyznačuje tím, že lze využít stávající koaxiální kabeláže. Dosáhnete tím na kamerový systém, který bude mít kamery s Full HD rozlišením 1920x1080 pixelů.

Pro speciální aplikace jsou také termo kamery, které snímají teplo a mohou sledovat perimetr do několika kilometrů.

Video ukázky z kamerového setu

Analogový kamerový systém s rozlišením 700 TV řádků.

Poptávka zdarma

Vyplňte prosím následující formulář. My Vám vypracujeme nabídku včetně všech detailů kamerového systému (analogové kamery, HD-SDI kamery, IP kamery) nebo zabezpečovacího systému. Vypracování nabídky je nezávazné a ZDARMA.

Prosíme především o následující údaje:
Předpokládaný počet kamer/čidel
Kolik z nich bude ve venkovním prostředí
Kde se bude instalovat (např. kamerový systém Ostrava, alarm Frýdek-Místek apod.)
Jaké prostory potřebujete sledovat (bar, sklad, výrobní prostory, dům, byt)

Jméno* : Telefon :
E-mail :
Dotaz :

Položky označené červeně je nutno vyplnit

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.


Kamerové systémy Frýdek-Místek

Kamerové systémy instalujeme v Ostravě, Frýdku-Místku a okolních městech. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku pro veškeré typy kamerových systémů, zabezpečovacích systémů, docházkových systémů apod.