AHD kamerové systémy

AHD kamerové systémy Nová technologie v oblasti bezpečnostních kamerových systémů se jmenuje AHD. Jde o přenos video signálu z kamery k záznamovému zařízení v maximálním rozlišení Full HD, tedy 1920x1080 pixelů. Símací chip je od firmy NextChip.

AHD velmi rychle ziskává na oblibě, protože je cenově velmi dostupná a přitom snadná na ovládání. Poskytuje mnoho výhod, které nenajdeme u IP nebo HD-SDI kamerových systémů.


AHD záznamové zařízení

Digitální záznamové zařízení pro AHD kamery podporuje veškeré standardní funkce, kde dnes používáme. Především možnost sledování online přes internet na mobilních telefonech nebo počítači se využívá nejvíce. Záznamové zařízení umí zpracovat signál ze standardních analogových kamer, takže můžeme vytvořit hybridní systém.

AHD DVR umí nahrávat pouze při pohybu, případně podle kalendáře. Někdy se také hodí systém přístupových práv, kdy někteří uživatelé mohou sledovat všechny kamery a někteří pouze vybrané.


AHD kamery

Bezpečnostní kamery s technologií AHD se stále více rozšiřují. Rozlišení obrazu je Full HD, takže jediná kamera pokryje kvalitou stejnou plochu, jako 6 analogových kamer. Vysoké detaily a kvalitní obraz v noci je zaručen díky filtru, který eliminuje šum v obraze.

AHD kamery mají také vestavěný infra přísvit pro osvětlení scény v noci. Noční vidění se zapne zcela automaticky při snížené viditelnosti a osvětní scénu až na vzdálenost několika desítek metrů dle provedení kamery.


Kabeláž pro AHD kamery

Obraz, který AHD kamery produkují, se přenáší do záznamového zařízení přes koaxiální nebo UTP kabel. Délka rozvodu v provedení koax je až na vzdálenost 500 metrů. Při využití UTP kabelu a převodníků obrazu se maximální délka prodlouží na kilometr. To je výhoda oproti HD-SDI kamerovým systémům.

Rádi Vám pomůžeme vybrat ten vhodný kamerový systém pro Vás. Instalaci provedeme rychle profesionálně. Kamerové systémy Frýdek-Místek jsou tady pro Vás.

Poptávka zdarma

Vyplňte prosím následující formulář. My Vám vypracujeme nabídku včetně všech detailů kamerového systému (analogové kamery, HD-SDI kamery, IP kamery) nebo zabezpečovacího systému. Vypracování nabídky je nezávazné a ZDARMA.

Prosíme především o následující údaje:
Předpokládaný počet kamer/čidel
Kolik z nich bude ve venkovním prostředí
Kde se bude instalovat (např. kamerový systém Ostrava, alarm Frýdek-Místek apod.)
Jaké prostory potřebujete sledovat (bar, sklad, výrobní prostory, dům, byt)

Jméno* : Telefon :
E-mail :
Dotaz :

Položky označené červeně je nutno vyplnit

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Kamerový systém Ostrava

Kamerové systémy instalujeme v Ostravě, Frýdku-Místku a okolí. Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku.